Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přehrávač Walkman®

ObrazekJe snadné spravovat hudbu ve vašem telefonu. Jedním tlačítkem spustíte přehrávač hudby Walkman®. Nyní můžete přehrávat, převíjet, používat ekvalizér, poslouchat v náhodném pořadí a vytvářet seznamy skladeb - přesně jako na jakémkoliv jiném digitálním přehrávači hudby. Přehrávač Walkman® podporuje několik souborových formátů včetně MP3 a AAC.

MegaBass™

ObrazekSe zvýrazněnými hlubokými frekvencemi získáte lepší celkový zážitek z hudby. Přehrávejte si vaše oblíbené skladby nahlas a čistě přes vysoce kvalitní sluchátka nebo externí reproduktory. Mega Bass™ přidává basy a rozšíření sterea pro bohatší zvuk. Nechte dunět hudbu.

Rádio FM

ObrazekHudba je ve vzduchu, stačí připojit sluchátka a zapnout vestavěné rádio FM. Díky RDS uvidíte, jakou stanici jste naladili, a někdy název hrané skladby. Ideální pro případ, že chcete dát někomu vědět, co posloucháte.

Pojmenujte tu melodii

Obrazek Když slyšíte skladbu, která se vám líbí, ale nevíte, jak se jmenuje, zeptejte se aplikace TrackID™. Nahrajte několik sekund skladby a pomocí TrackID™ ji odešlete k rozpoznání podle databáze Gracenote Mobile MusicID . Během několika sekund získáte její název, jméno interpreta a název alba.

Režim Letadlo


ObrazekV režimu Letadlo je vysílač vypnutý, takže neruší citlivé vybavení například v letadle nebo v nemocnici. Nemůžete uskutečňovat nebo přijímat hovory, ale stále můžete používat některé funkce vašeho telefonu.


Držte krok s nejnovějšími hity

ObrazekVybírejte z neustále aktualizovaných seznamů hudebních hitů a řady vícehlasých vyzváněcích melodií. Ikona PlayNow™ je snadno rozpoznatelné tlačítko se zelenou šipkou "přehrát" na ploše telefonu. Spustí dynamickou webovou aplikaci, která vás prakticky spojí s novým obsahem bez použití prohlížeče.

Používejte ji, jak chcete

ObrazekJakmile si koupíte vyzváněcí melodii, budete dotázáni, zda ji chcete nastavit jako výchozí vyzvánění. Můžete ji přidat k číslu kamaráda, takže se ozve, až vám zavolá, nebo si můžete jednoduše poslechnout svou oblíbenou skladbu, kdykoliv budete mít chuť.

Vyzkoušejte před zakoupením

ObrazekNemůžete se rozhodnout? Poslechněte si tolik vyzváněcích melodií, kolik chcete! Když vyberete skladbu, stáhne se za několik sekund a než se rozhodnete pro zakoupení, můžete si ji poslechnout. Cena je jasně uvedena na displeji. Stiskněte "Ano" pro zakoupení a částka se připíše na váš telefonní účet.

Push e-mail

ObrazekOkamžitý e-mail ve vašem mobilním telefonu, přesně jako v domácím počítači. Zprávy jsou odesílány přímo do vašeho telefonu, jakmile se objeví.


Videohovor

ObrazekNa telefonu 3G uvidíte, kdo hovoří. Během videohovoru vidíte vysílané video osoby, s níž hovoříte, a ona může vidět vás.